Scottoiler FS 365 ochrana proti korozi - 1L | HZmoto - vše pro motorkáře a jejich stroje

Články
Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky

 

HZmoto - netkatalog.czMotocyklové příslušenství, doplňky - netkatalog.cz
Upozornění

Ceny uvedené v Eurech jsou pouze orientační.
Skutečná cena se odvíjí od aktuálního denního kurzu v den doručení zásilky na Slovensko.

V naší nabídce

Halvarssons, Lindstrands, Jofama

 

 

GIVI logo

Najdete nás na Facebooku

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Scottoiler FS 365 ochrana proti korozi - 1L

Číslo výrobku:
SO-0040
 
Výrobce:
 
Naše cena s DPH:
365 Kč / ks
 
Naše cena bez DPH:
302 Kč / ks
 
Termín dodání:
obv. 5 dní
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Není pochyb, že jedním z největších problémů pro majitele motocyklů je koroze, resp. neustálý boj proti ní. Za tímto účelem vyvinul Scottoiler účinný prostředek s názvem FS 365, který dokáže korozi účinně vzdorovat.

FS 365 dostal kladná hodnocení nejenom v tisku po celém světě, ale také obdržel prestižní titul „Výrobek roku“ každoročně vyhlašovaný britskými „Motorcycle News“ (MCN) 2003/2003. Klimatické podmínky ve Spojeném Království způsobují, že koroze dokáže být doslova každodenní noční můrou, a proto nároky na podobné výrobky, jako je FS 365, jsou velice vysoké. Pocta, jakou se tomuto produktu dostalo od MCN, je tedy skutečně významná.

  • Ochranným sprejem ošetříte díly proti korozi
  • Na ošetřených částech vytvoříte ochranný film
  • Chrání proti korozi.
  • Neutralizuje účinky posypové soli
  • Ošetřuje kovy, plasty a gumu
  • Snadné nanešení rozprašovačem.
  • Chrání 365 dní v roce
  • Obsah 1 litr

FS 365 je balen v jednolitrovém rozprašovacím spreji. Výrobek je aplikovatelný přímo na povrch (plasty, kov, uhlíková vlákna, guma, eloxované povrchy), samozřejmě kromě míst, jako jsou například brzdy. Voda, která obsahuje ochranný roztok, se rychle vypaří a na povrchu, kde byl roztok nanesen, se utvoří ochranný film. Ochranný povlak ochraňuje kov a obzvláště dobře neutralizuje soli, které jsou přes zimu nanášeny na silnice. Tato sůl působí jako hlavní zdroj koroze a překvapivě na silnicích zůstává až do léta. Koroze je samozřejmě problém, který se týká všech ročních období. 

Po jízdě jednoduše motocykl (popř. jiný dopravní prostředek) opláchněte vodou a nastříkejte na něj FS 365. Vzhledem k tomu, že se jedná o vodní roztok, je možné, že bude při dešti částečně smyt. Opakovaná aplikace je nicméně velmi snadná.

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

Doporučit

Doporučit