Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení

 
 

Progresivní tlumič řízení Hyperpro RSC Yamaha XJR 1300 (02-14) DS-075B-NP1, MK-YA 13-B002-B

Číslo výrobku:
MK-YA 13-B002-B/RSC Black
Výrobce:
Naše cena s DPH:
11.430 Kč / sada
Naše cena bez DPH:
9.446 Kč / sada
Termín dodání:
skladem
Typ:
11.430 Kč / sada
sada

Popis výrobku

Sada progresivního tlumiče řízení s montážní sadou - Yamaha XJR 1300 (02-14)

Progresivní tlumič řízení Hyperpro RSC

Jedná o typický produkt Hyperpro vysoké kvality. Tlumič je vysoce nastavitelný individuálním potřebám jezdce se svými 22 polohami. 8 mm silná pístnice se speciální povrchovou úpravou zajišťuje nízké tření. Tlak dusík v expanzní nádržce brání vzniku vzduchových bublin.

Převratný design Herpro tlumičů zvyšuje tlumící resistenci. Tento systém je plně nastavitelný a má rezervní sběrnou nádrž, aby zajistil celkovou kontrolu bez ohledu na to, jak agresivně řídíte. Značně zlepšuje stabilitu podvozku a jízdní vlastnosti vašeho motocyklu nejen na závodních tratích, ale i při použití v běžném silničním provozu. Holandská značka Hyperpro je brána jako jedna ze světově nejlepších na trhu tlumičů řízení nejen díky častému užití závodnímy jezdci, ale i pro svoji vysokou kvalitu a perfektní CNC strojové zpracování. Hyperpro kit vám umožní jednoduchou a rychlou montáž tlumiče řízení přesně padnoucí na váš motocykl.

Progresivní tlumič RSC se chová se jako lineární tlumič řízení při normální jízdě a má všechny funkce tlumiče řízení CSC. Nicméně, při plném zatížení a sportovní jízdě, při nečekaných změnách řízení, RSC bude reagovat progresivním tlumením na vyrovnání zklidnění motocyklu, aby jste jej mohli mít po kontrolou. Tím získáte skutečnou podporu, kterou potřebujete. 

  • Chod pístnice 75 mm
  • 22 poloh nastavení útlumu

Montážní sada

  • CNC obráběné
  • Vyrobeno z odolné lehké hliníkové slitiny

V balení:

  • Progresivní tlumič Hyperpro RSC, černý
  • Montážní sada v černé variantě
  • Montážní návod

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz

Akční nabídka

 

 
Funkční prádlo

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky

 

HZmoto - netkatalog.czMotocyklové příslušenství, doplňky - netkatalog.cz
Najdete nás na Facebooku