Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení

 

Přední brzdový kotouč Brembo - Yamaha XJR 1300 (99-) 78B40830

Číslo výrobku:
78B40830
Výrobce:
Naše cena s DPH:
4.719 Kč / ks
Naše cena bez DPH:
3.900 Kč / ks
Termín dodání:
obv. 3 dny
Typ:
4.719 Kč / ks
ks

Popis výrobku

Brembo 78B40830 Floating Serie Oro - přední brzdový kotouč

 

Průměr 298 mm
Tloušťka 5 mm
Počet otvorů 6
Centrování 132 mm
Typ kotouče plovoucí
Jednotek na kolo 2
Jednotek v balení 1
Průměr otvoru pro upevnění 8,5 mm

 
Brzdový kotouč řady Brembo Oro je dokonale zaměnitelný s OEM kotoučem. Brzdová obruč je vyrobena z nerezové oceli a je spojena s brzdovým hrncem, který je vyroben z CNC obráběné hliníkové slitiny, pomocí unášecího čepu a následně je eloxován. Díky svým rozsáhlým zkušenostem se společnosti Brembo podařilo definovat správné tvary, tolerance a velikosti pro každý typ motocyklu a použití. Díky speciální studii tolerancí obrábění přenáší speciální tvar kotoučů Brembo extrémně účinným způsobem brzdný moment a zároveň nabízí větší odolnost proti mechanickému a tepelnému namáhání. Řada Oro je produkt, se kterým Brembo vstoupilo na závodní scénu v polovině 70. let a rychle se etablovalo jako referenční bod pro disky v tomto sektoru.

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz

S tímto výrobkem si ostatní také objednávají

obv. 3 dny
2.080 Kč